fbpx

Chuť žiť

 

Giving Tuesday – darujte PPPodpornú skupinu

GivingTuesday_Chuť žiť

Giving Tuesday je deň, kedy chceme dávať. Dobré skutky sa v tento deň dejú a oslavujú po celom svete. Tento deň môžeme využiť aj spoločne a pomôcť ľuďom a rodinám s poruchami príjmu potravy! 

Ako môžete PPPomôcť?

Najviac nám pomôžete pomáhať finančným darom v ľubovoľnej výške. Váš dar použijeme na financovanie našich služieb pomoci, aby sme pomohli našim klientom žiť plnohodnotný a kvalitný život. Môžete sa stať aj naším pravidelným darcom alebo darkyňou – vďaka tomu vieme zabezpečiť udržateľnejší chod našich služieb, ktoré bývajú často závislé od grantov a dotácií. 

Darujte PPPodpornú skupinu

Ak ste fanúšikom našej facebook stránky, určite poznáte naše online stacionáre a podporné skupiny v komunitnom centre – sú to bezplatné podporné skupiny pre mladých ľudí s PPP a pre rodičov detí s PPP. Tieto skupiny ponúkajú bezpodmienečné prijatie a porozumenie, ktoré ľuďom s PPP často v ich okolí chýba. 

Aby boli skupiny naďalej bezplatné a mohli sme ich realizovať aj v roku 2023, potrebujeme pokryť náklady vo výške 35 eur na skupinu.

Práve v tento deň, na Giving Tuesday, môžete mladým ľuďom s PPP a rodičom, ktorí potrebujú počas liečby svojho dieťaťa nasmerovanie a podporu, darovať skupinu plnú PPPorozumenia a bezpečnej atmosféry. 

Aký bude dopad vašej pomoci?

Bezpečie, podpora, pocit, že v tom nie som viac sama a sám. To sú najčastejšie vyjadrenia našich účastníkov a účastníčiek. Ďakujeme, že pomáhate spolu s nami!

Nezabudnite sa so svojím Giving Tuesday podeliť

Radosť sa násobí, keď sa o ňu delíme. Inšpirujte svoje okolie zdieľaním svojho dobrého skutku na sociálnych sieťach. Budeme tiež  radi, keď nás označíte. 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore