Dlhodobé psychologické poradenstvo

Čo je to dlhodobé psychologické poradenstvo?

Jedná sa o balíček desiatich sedení zameraných na poruchy príjmu potravy s našou psychologičkou Mgr. Alicou Hideghéty. Sedenia prebiehajú online (cez ZOOM/Google Meets) alebo osobne v priestoroch na Bajkalskej 45 v Bratislave.

Psychologička
Mgr. Alica Hideghéty

Pre koho je poradenstvo určené?

Táto služba je určená výlučne ľuďom s ochorením na spektre porúch príjmu potravy (anorexia, bulímia, záchvatové prejedanie, nešpecifické PPP a podobne), ktorí hľadajú dlhodobú psychologickú pomoc. Od našej psychologičky môžeš oćakávať porozumenie, podporu, prijatie a pomoc. 

Ak je to čo i len trochu možné, budeme sa snažiť spolupracovať aj s tvojou rodinou, blízkym okolím, a ďalšími odborníkmi, ktorí ti pomáhajú v liećbe PPP. Našou snahou je pomôcť ti zvládnuť chorobu v domácom, bezpečnom prostredí, a viesť kvalitný a plnohodnotný život.

Odporúčame, aby si popri poradenstve využil/a aj naše ďalšie podporné programy a aktívne navštevoval/a psychiatra a nutričného špecialistu.

Naše dlhodobé psychologické poradenstvo sa končí po 10 stretnutiach. Pokiaľ si to tvoj zdravotný stav bude vyžadovať, prihlásiť sa môžeš znovu po dvoch mesiacoch.

Aká je cena poradenstva?

Cieľom tejto služby je spraviť psychologické poradenstvo špecializované na poruchy príjmu potravy kvalitným a finančne dostupným. V tabuľke nižšie si preto môžeš vybrať zo štyroch možností spolufinancovania programu na základe svojej finančnej situácie – od symoblického poplatku, až po plnú úhradu nákladov. Bez ohľadu na to, ktorú cenovú reláciu si vyberieš, služba pre nás nie je zisková, iba sa spolupodieľaš na pokrytí nákladov. V prípade, že si nemôžeš dovoliť spolupodieľať sa na nákladoch, nenechaj sa odradiť – napíš e-mail koordinátorke Lucke na adresu edislovensko@gmail.com, my sa ti ozveme a nájdeme riešenie tak, aby si program určite  mohol/mohla absolvovať.

V prípade, že náklady kompletne pokryjeme my, poprosíme ťa o založenie depozitu vo výške 25 eur. Depozit je vratný, pošleme ti ho späť na účet po ukončení programu. 

CENNÍK špecializovaného psychologického poradenstva (sedenie)

Pokrývate iba základné náklady

Som študentnt/človek zo znevýhodneného prostredia
5 eur/sedenie
Som zarábajúci človek, ale potrebujem podporu
10 eur/sedenie
Viem si platiť plné náklady za konzultáciu
25 eur/sedenie
Konzultáciu si môžem dovoliť iba s plnou podporou
Dohodou

Celkové náklady na 10 sedení, ktoré hradí organizácia: 250 eur

Cenník je platný od 9. 6. 2021

Ako sa prihlásiť?

Zavolaj alebo napíš, prosím, našej koordinátorke Lucke: edislovensko@gmail.com alebo +421948872398. Lucka si s vami prejde detaily. Na poradenstvo je čakacia doba, jej dĺžka závisí od našich kapacít v rámci konkrétneho mesiaca. Ozveme sa ti hneď, ako na teba príde rad. 

 Pred vstupom do poradenstva je potrebné podpísať zmluvu o spolupráci.

Scroll to Top