fbpx

Dlhodobé psychologické poradenstvo

Čo je to dlhodobé psychologické poradenstvo?

Jedná sa o psychologické poradenstvo (sedenia) zamerané na poruchy príjmu potravy s našimi psychologičkami: Mgr. Máriou Gajarskou a Mgr. Miroslavou Takáčovou. Poradenstvo poskytujeme v balíčku 20 sedení. Sedenia môžu prebiehať ako online (cez ZOOM/Google Meets), tak osobne v Centre Chuť žiť na Štefánikovej 47 v Bratislave.

chut-zit
Mgr. Mária Gajarská
Mgr. Miroslava Takáčová
Mgr. Miroslava Takáčová

Pre koho je poradenstvo určené?

Táto služba je určená ľuďom s ochorením na spektre porúch príjmu potravy (anorexia, bulímia, záchvatové prejedanie, nešpecifické PPP a podobne), ktorí hľadajú dlhodobú psychologickú pomoc. Do programu sa môžete prihlásiť aj pokiaľ nemáte oficiálnu diagnózu, prípadne vás ťažia problémy spojené so sebaobrazom, svojím telom, sebaprijatím či  narušeným vzťahom k jedlu bez prítomnosti diagnózy.

Od našich psychologičiek môžete očakávať porozumenie, podporu, prijatie a pomoc. Každá z nich sa v téme porúch príjmu potravy pravidelne vzdeláva, účastnia sa intervízií aj supervízií. V prípade, že máte záujem o konkrétny terapeutický smer alebo o spoluprácu s konkrétnou psychologičkou, pokiaľ to bude v našich kapacitných možnostiach, skúsime vašej požiadavke vyhovieť.

Ak je to čo i len trochu možné, budeme sa snažiť spolupracovať aj s vašou rodinou, blízkym okolím, a ďalšími odborníkmi, ktorí vám pomáhajú v liećbe PPP. Našou snahou je pomôcť vám zvládnuť chorobu v domácom, bezpečnom prostredí, a viesť kvalitný a plnohodnotný život.

Odporúčame, aby ste popri poradenstve využili aj naše ďalšie programy a aktívne navštevovali psychiatra a nutričného špecialistu.

Naše dlhodobé psychologické poradenstvo sa končí po 20 stretnutiach. Pokiaľ si to bude váš zdravotný stav vyžadovať, dohodneme sa na ďalších možnostiach potenciálneho pokračovania v programe.

Naše psychologičky

Popis doplníme čoskoro.

Popis pribudne čoskoro

Aká je cena poradenstva?

Cieľom tejto služby je spraviť psychologické poradenstvo špecializované na poruchy príjmu potravy kvalitným a finančne dostupným. V tabuľke nižšie si preto môžete vybrať zo štyroch možností spolufinancovania programu na základe svojej finančnej situácie – od symoblického poplatku, až po plnú úhradu nákladov. Bez ohľadu na to, ktorú cenovú reláciu si vyberiete, spolupodieľate sa len na pokrytí nákladov. V prípade, že si nemôžete dovoliť spolupodieľať sa na nákladoch, nenechaj sa odradiť – napíšte e-mail koordinátorke Lucke na adresu edislovensko@gmail.com, my sa vám ozveme a nájdeme riešenie tak, aby ste program určite  moholi absolvovať.

V prípade, že náklady kompletne pokryjeme my, poprosíme vás o založenie depozitu vo výške 25 eur. Depozit je vratný, pošleme vám ho späť na účet po ukončení programu. 

CENNÍK špecializovaného psychologického poradenstva (sedenie)

Pokrývate iba základné náklady

Viem hradiť plné náklady za program
25 eur/sedenie
Potrebujem pomôcť s úhradou nákladov
10 eur/sedenie
Nemôžem hradiť väčšinu nákladov, ale potrebujem program absolvovať
5 eur/sedenie
Nevyhovuje mi ani jedna z možností vyššie
Napíšte nám na edislovensko@gmail.com a dohodneme sa

Celkové náklady na 10 sedení, ktoré hradí organizácia: 250 eur

Cenník je platný od 9. 6. 2021

Ako sa prihlásiť?

Máte nejaké otázky?

Zavolajte alebo napíšte, prosím, našej koordinátorke Lucke: edislovensko@gmail.com alebo +421948872398. Lucka si s vami prejde detaily. Na poradenstvo je čakacia doba, jej dĺžka závisí od našich kapacít v rámci konkrétneho mesiaca. 

 Pred vstupom do poradenstva je potrebné podpísať zmluvu o spolupráci.

Scroll to Top