fbpx

Chuť žiť

 

Duševné zdravie, depresia, ideál krásy aj slová prezidentky. Aký bol event BEZ FILTRA?

chutzit

BEZ FILTRA bol event od mladých, inšpiratívnych žien, pre mladých ľudí, ktorí žijú v síce krásnom, ale nie jednoduchom svete. 

4 spíkerky, medzi ktorými boli enviromentálna aktivistka Natália Pažická, freelancerka a autorka podcastu Sexuálna výchova Valéria Frázová, nutričná špecialistka Tatiana Kyseľová a peer konzultantka Natália Tokárová, vyrozprávali svoje skúsenosti aj náročné momenty, ktoré z nich vyformovali to, kým sú dnes. Live-talky ukončila diskusia so psychiatričkou Marcelou Šoltýsovou, zástupkyňou riaditeľky Centra Anabell, Evou Slezákovou, a zakladateľkou Chuť žiť, Valentínou Sedilekovou

Podujatia sa mala zúčastniť aj prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá však kvôli pozitívnemu koronavírusovému testu musela zrušiť svoj program.

Event sa niesol v silnej myšlienke spolupatričnosti, aby sme sa nebáli hovoriť o náročných témach navonok, ale boli úprimní aj sami k sebe a nebáli sa požiadať si o pomoc. Liečba z akéhokoľvek duševného ochorenia vedie k sebapoznaniu, a cesta ku kvalitnejšiemu životu.  

Eventom účastníkov a účastníčky sprevádzala moderátorka Babsy Jegušák

Podujatie bolo realizované vďaka podpore Európskej komisie z programu Erazmus+. Podujatie podporili občerstvením a produktami partneri: O2 Slovakia, DM Drogerie, TESCO.

Záznam z eventu a galériu nájdete nižšie. 

chutzit
chutzit
chutzit
chutzit
chutzit
chutzit

Článok vznikol vďaka projektu podporeného programom Erasmus+ „Mládež ako súčasť pomoci rovesníkom: Nové riešenie a prístupy pri riešení porúch potravy u mladých ľudí“ s číslom: 2021-1-SK02-KA210-YOU-000033886

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore