fbpx

Chuť žiť

 

BEZ FILTRA – event o duševnom zdraví mladých

chutzit

Poruchy príjmu potravy. Úzkosť z neistoty a klimatickej krízy. Hľadanie svojej hodnoty a identity. Prijatie seba, života aj tela. Túžba po vzťahu, umenie z neho odísť. Duševné zdravie, mánie či depresie. Sociálne siete – obdiv druhých na úkor seba. To sú témy, ktorými žijú mladí ľudia. Poďme o nich hovoriť – bez filtra a pretvárky.

Príďte si vypočuť štyri silné live-talky žien zakončené panelovou diskusiou s odborníčkami. Natália Pažická, Natália Tokárová, Tatiana Kyseľová a Valéria Frázová cez svoju životnú skúsenosť aj profesijnú cestu otvoria pálčivé témy dneška. Celým podujatím vás prevedie moderátorka Babsy Heribanová. 

Event je otvorený každému mladému človeku, ktorý sa zamýšľa nad otázkami duševného zdravia a zaujímajú ho nové pohľady na témy vzťahov, sociálnych sietí, sebaprijatia, fitness komunity, klimatickej zmeny či porúch príjmu potravy. Na evente sú vítaní aj ich rodinní príslušníci či dospelí, ktorí sa chcú viac priblížiť a porozumieť témam mladých ľudí.

chutzit

Organizačné informácie

8.6.2022

17.00 hod. – 21.00 hod. (brány eventu otvorené od 16.30 hod.)

V Coworking Space Up, Záhradnícka 95, Bratislava

Poschodie: 1. poschodie, vedľa Radošinského naivného divadla 

Dostanete sa tam električkou číslo 9, autobusmi číslo 50, 66 (zástavka Líščie Nivy) / mapa 

K dispozícii je platené parkovisko rovno vedľa budovy

Vstupné je dobrovoľné

O občerstvenie bude postarané, na mieste budú nápoje a snacky 

 

Kapacita priestorov je obmedzená. Ak si chcete byť istý, že sa na event dostanete, prosím, vyplňte formulár nižšie. Vyplňte svoje meno a priezvisko, e-mailovú adresu, na ktorej vás môžeme kontaktovať, a počet osôb, ktoré na event prihlasujete. Všetkým osobám, ktoré prihlásite, bude vstup umožnený na vaše meno, tak si, prosím, zapamätajte, kto vás hlásil 🙂 

Po odoslaní formulára sa vám ozve Petra, naša event manažérka a rezerváciu vám potvrdí. Ak by vám niečo vošlo do programu, prosím, nezabudnite sa u nej odhlásiť. Umožníte tak iným ľuďom vypočuť si náš program.

Upozornenie: event bude nahrávaný a live-time streamovaný na sociálnych sieťach. Svojim prihlásením dávate zároveň súhlas s nahrávaním. 

chutzit

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore