fbpx

Terapeutická skupina pre ľudí s poruchami príjmu potravy

Čo je to terapeutická skupina?

Terapeutická skupina je zameraná na témy porúch príjmu potravy (od narušeného vzťahu k jedlu cez anorexiu, bulímiu až po diagnózu záchvatového prejedania). Vedie ju skúsená terapeutka. Skupiny prebiehajú v utorky o 18:00 v Centre Chuť žiť v Bratislave (Štefánikova 47, 81104 Bratislava). 

Psychiatrička a psychoterapeutka
MUDr. Magda Frecer

chut-zit

Ako skupina prebieha?

Terapeutické skupiny sú otvorené ľuďom, ktorí sú na začiatku liečby alebo sa aktívne liečia z porúch príjmu potravy a sú motivovaní pre zmenu. Každá skupina je zameraná na konkrétnu tému, okrem vzájomného zdieľania a dynamiky vzťahov v skupine, zažijú účastníci a účastníčky aj rôzne terapeutické či seba-poznávacie cvičenia.

Kapacita každej skupiny je obmedzená na 13 ľudí a trvá 90 minút. Je nevyhnutné vopred sa registrovať a uhradiť poplatok za účasť vo výške 5 eur/skupina. Skupiny sú otvorené a môžu sa ich zúčastniť ľudia starší ako 18 rokov. Skupinu budeme v blízkej dobe uzatvárať, keď sa ustáli počet záujemcov a záujemkýň 🙂

Cieľom skupiny je viesť svojich účastníkov k porozumeniu svojho ochorenia, k sebaobjavovaniu, podporiť sebahodnotu a silné stránky každého jednotlivca. Odporúčame skupiny navštevovať na pravidelnej báze.

CENNÍK terapeutickej skupiny

Pokrývate iba čiastočné náklady

Poplatok za 1 stretnutie (skupinu) je 5 eur. Uhrádza sa pred začiatkom skupiny. Po registrácii bude účastníkovi/účastníčke odoslaná faktúrka.

Ako sa prihlásiť?

Registrácia sa uzatvára v pondelok o 12:00. Ak sa chceš skupiny zúčastniť, je potrebné registrovať sa cez tlačidlo nižšie 🙂

 

Projekt bol podporený Nadáciou mesta Bratislava z grantového programu KOMUNITY – Komunitné priestory 2022.

Scroll to Top