fbpx

Chuť žiť

 

Dátum

dec 13 2021
Expired!

Čas

17:00 - 18:00

REGISTRÁCIA – Webinár: Ako na zdravé stravovacie návyky?

Registrácia: TU
Ruku hore, kto má u seba doma malého „picky eatera“, vyberavé dieťa, ktoré toho veľa nezje? Navariť tak, aby to naše dieťa aj ocenilo, sa stáva umením. Rodičovstvo vie byť plné stresu a hľadáme si, pochopiteľne, cestičky, ako zvládnuť náročné situácie.

Zvládlo dieťa prvé trhanie zúbka? Ako motiváciu mu ponúkneme odmenu v podobe lízatka. Nechce si dieťa upratať izbu a nevieme, aké páky použiť? „Nedostaneš obed, kým to nespravíš!“
Vo všetkých týchto udalostiach hrá soju rolu jedlo. Napríklad ako odmena alebo trest. Aj keď si to neuvedomujeme, takéto taktiky môžu dieťaťu poškodiť vzťah k jedlu – a neskôr možno viesť aj k riziku rozvinutia sa PPP.

Stravovacie návyky v rodine sa deti naučia a ponesú si do svojho života. Cieľom každého rodičia je naučiť svoje dieťa zdravo jesť – ale ako na to? Na túto otázku si odpovieme na poslednom tohtoročnom webinári určenom pre rodičov detí – malých, tínedžerov, vyberavých, všežravých, zdravých aj s intoleranciami. Webinár povedie Ivana Kachútová, MSc.

Registrácia je bezplatná a namiesto jednotného vstupného Vás veľmi pekne prosíme o dobrovoľný príspevok v ľubovoľnej výške: https://edis.darujme.sk/pomaham-s-chutzit/

Webinár organizujeme vďaka podpore mesta Bratislava z grantového programu Bratislava pre všetkých.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore