fbpx

Chuť žiť

 

Prinášame pomôcku pre rodičov detí s poruchami príjmu potravy

pracovné listy pre rodičov - cover

Často dlhý a náročný proces zotavovania sa z porúch príjmu potravy môže vyčerpať rodiča / opatrovateľa tak na fyzickej ako emocionálnej rovine. Cítiť bezmocnosť, zmätok, frustráciu a vyčerpanie je bežné.

Pre rodičov detí, ktoré bojujú s poruchami príjmu potravy sme preto pripravili praktickú pomôcku vo forme pracovných listov. Nájdete v nich odpovede na najčastejšie otázky rodičov, s ktorými sa v rámci našej praxe stretávame:

  • Prečo sa moje dieťa takto správa?
  • Ako mám s dieťaťom komunikovať?
  • Ako môžem pomôcť dieťaťu – pri jedení, vracaní alebo iných kompenzáciách?
  • Ako môžem pomôcť sebe?

pracovné listy - preview

Pracovné listy ponúkajú odpovede na otázky, fakty, rady a tipy iných rodičov. Doplnili sme ich o nástroje, ktoré vám pomôžu zvládnuť a vyrovnať sa s výzvami na kľukatej ceste za uzdravením.

Túto pomôcku sme tvorili s cieľom podporiť v procese liečby rodičov / opatrovateľov, pretože veríme, že v nej zohrávajú aktívnu úlohu. Chceme tiež, aby vedeli, že nie sú sami.

Pracovné listy sú určené ako pomôcka rodičom detí, ktoré majú problémy s poruchami príjmu potravy. Nie je určená ako náhrada odbornej pomoci. Neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom bezplatnej linky pomoci alebo mailu, prípadne využiť naše poradenské služby v rámci nutričného a psychologického poradenstva.

Chuť žiť - linka pomoci

Tento projekt bol podporený z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu
v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje NIVAM – Národný inštitút vzdelávania a mládeže.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore