22. marca 2021

Pravidelné psychologické poradenstvo

Pravidelné psychologické poradenstvo

Aby bol psychológ, ktorý vie pracovať s poruchami príjmu potravy, dostupný pre každého. 

Táto služba funguje až od 1.4.2021

 

Čo je to psychologické poradenstvo?

Psychologické poradenstvo je balíček desiatich sedení s našou psychologičkou Mgr. Alicou Hideghéty. Sedenia prebiehajú online (cez ZOOM) alebo osobne v priestoroch na Bajkalskej 45 v Bratislave. 

 

Pre koho je poradenstvo určené? 

Táto služba je určená výlučne pacientom s poruchami príjmu potravy (anorexia, bulímia, záchvatové prejedanie…), ktorí hľadajú dlhodobú psychologickú pomoc. Sedenia môže absolvovať aj dieťa pod 18 rokov, pred vstupom sa však podpisuje zmluva, ktorú musí podpísať zákonný zástupca. 

 

Aká je cena poradenstva?

Cieľom tejto služby je spraviť psychologické poradenstvo v oblasti PPP kvalitným a finančne dostupným. Ľudia, ktorí si nemôžu z finančných dôvodov dovoliť psychológa, sa v rámci tohto programu môžu uchádzať o pokrytie nákladov zo strany občianskeho združenia (OZtko pokryje 10 sedení). Možné je taktiež spolufinancovanie vo výške 60% (klient bude za každé sedenie platiť 40% sumy).

Rozhodnutie, či si zvolíte pokrytie nákladov OZtkom alebo spolufinancovanie, nechávame na vás. Prosím, zvážte však, že naše kapacity môžu byť obmedzené a v prípade, že si môžete sedenia spolufinancovať, nechajte možnosť plného krytia ľuďom v ekonomicky náročnejšej situácii. 

 

Ako sa objednať?

Pokiaľ máte o pravidelné psychologické poradenstvo záujem, zavolajte prosím našej koordinátorke Katke +421948872398. Tá si s vami prejde potrebné informácie a následne vás prepojí so psychologičkou. 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien