22. marca 2021

Nutričné konzultácie

Jednorazové nutričné konzultácie

Špecializované nutričné poradenstvo zamerané na poruchy príjmu potravy

Čo je to nutričná konzultácia?

Jedná sa o odbornú 60-minutovú konzultáciu špecializovanú na poruchy príjmu potravy s nutričnou terapeutkou. Konzultácia je zameraná výlučne na stravovanie pri poruchách príjmu potravy, a je mienená ako jednorazová – objednať sa na ňu môžete opakovane najviac 1x mesačne. 

Pre koho je konzultácia určená? 

  • pre ľudí, ktorí sa liečia na poruchy príjmu potravy
  • pre ľudí, ktorí majú podozrenie, že trpia poruchami príjmu potravy (vykazujú nejaké z príznakov tohto ochorenia)
  • pre ľudí, ktorí majú problém so stravovaním v akejkoľvek forme (hladovanie, prejedanie…)
  • pre ľudí, ktorí majú blízkeho človeka alebo niekoho v okolí s poruchami príjmu potravy a potrebujú mu pomôcť so stravovaním v domácnosti/dodržiavaním stravovacieho režimu
  • pre rodičov detí s poruchami príjmu potravy

Ako prebiehajú? 

Pokiaľ máte o konzultáciu záujem, zavolajte prosím našej koordinátorke Katke +421948872398. Tá si s vami dohodne čas a dátum najbližšej voľnej konzultácie. Podmienkou je podpísanie súhlasu o spracovaní osobných údajov, ktorý je v prípade klienta mladšieho ako 18 rokov podpísaný zákonným zástupcom.  

Koľko to stojí?

Chceme, aby naše služby boli dostupné naozaj pre každého. Náklady na jednu konzultáciu nás stoja 25 eur. Aby sme mohli fungovať, je pre nás nevyhnutná vaša spoluúčasť. Od 9.6.2021 máme niekoľko cenových nastavení, aby si službu mohol dovoliť aj študent, zarábajúci človek, ale aj človek v ekonomicky náročnej situácii. Môžete požiadať aj o plnú podporu.

Cenník platný od 9.6.2021

 

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien