fbpx

Nutričná konzultácia

Špecializované nutričné poradenstvo zamerané na poruchy príjmu potravy a nezdravý (narušený) vzťah k jedlu.

Čo je to nutričná konzultácia?

Jedná sa o 60-minútovú konzultáciu s nutričnou špecialistkou. Konzultácia je zameraná na stravovanie v spojení s poruchami príjmu potravy, alebo pri nezdravom (narušenom) vzťahu k jedlu. Konzultáciu si môžete zajednať aj opakovane, maximálne však dvakrát mesačne. Pokiaľ cítite potrebu intenzívnejšej podpory, využite náš nutričný program.

Pre koho je konzultácia určená?

  • pre ľudí, ktorí sa liečia z porúch príjmu potravy
  • pre ľudí, ktorí majú podozrenie na poruchy príjmu potravy (vykazujú nejaké z príznakov tohto ochorenia)
  • pre ľudí, ktorí majú problém so stravovaním v akejkoľvek forme (hladovanie, prejedanie…)
  • pre ľudí, ktorí majú blízkeho človeka alebo niekoho v okolí s poruchami príjmu potravy a potrebujú mu pomôcť so stravovaním v domácnosti, v škole, či s celkovým dodržiavaním stravovacieho režimu
  • pre rodičov detí s poruchami príjmu potravy

Ako sa na ňu prihlásiť?

Stačí zavolať nášmu koordinátorovi na číslo: +421 948 522 532 alebo mu napísať e-mail na adresu programy@chutzit.sk. Následne si dohodnete termín konzultácie. Podmienkou účasti je podpísanie zmluvy o poskytnutí služby. Pokiaľ ešte nemáte 18 rokov, musí toto potvrdenie podpísať zákonný zástupca. 

V prípade, že sa chcete s nutričnou špecialistkou poradiť kvôli svojmu dieťaťu, ktoré má poruchy príjmu potravy, odporúčame, aby ste sa konzultácie zúčastnili spolu s dieťaťom.

Naše odborníčky

chut-zit
Ivana Kachútová
vcelieule
Tatiana Kyseľová
chut-zit
Simona Almášiová
Eva Neyová
Katarína Sivuľková
Michaela McLeod

CENNÍK nutričných konzultácií

Cieľom tejto služby je spraviť nutričné poradenstvo kvalitné a finančne dostupné. V cenníku, ktorý nájdete po kliknutí na tlačítko nižšie, si preto môžete vybrať z piatich možností spolufinancovania programu na základe svojej finančnej situácie – od symoblického poplatku, až po plnú úhradu nákladov. V prípade, že si nemôžete dovoliť spolupodieľať sa na nákladoch, nenechajte sa odradiť – napíšte nám to do formuláru alebo na email nášmu koordinátorovi (programy@chutzit.sk), my sa vám ozveme a nájdeme riešenie tak, aby ste program moholi absolvovať.

Najčastejšie otázky

Určite to možné je. Pokiaľ na konzultácii s nutričnou špecialistkou dôjdete k záveru, že najlepšie by bolo pokračovať cez intenzívnejšiu podporu nutričného programu, neváhajte sa registrovať.

Áno, naši klienti sú z celého Slovenska. 

Konzultáciu môžete absolvovať online alebo osobne. Osobné konzultácie máme v súčasnosti možnosť poskytnúť len v priestoroch v Bratislave.

Pokiaľ si hradíte plné náklady za konzultáciu (40 eur), je možné vybrať si, s ktorou terapeutkou chcete spolupracovať. V iných prípadoch postupujeme podľa aktuálnych voľných kapacít našich odborníčok.

Scroll to Top