fbpx

Chuť žiť

programy@chutzit.sk

 

Hovoríme otvorene o duševnom zdraví! Prichádza BEZ FILTRA #2

Bez Filtra#2 blog cover

Nad podujatím prevzala záštitu prezidentka Slovenskej republiky pani Zuzana Čaputová.

Životy a zdravie mladých ľudí čelia v dnešnej dobe veľkým výzvam. Ako byť sám sebou v internetovom svete plnom masiek a filtrov? Ako nájsť cestu k vlastnému telu, keď mi okolie vraví, ako mám a nemám vyzerať? Ako akceptovať samého seba, keď inakosť vyvoláva strach? 

Sme presvedčení o tom, že o aktuálnych témach duševného zdravia mladých musíme hovoriť – a to úprimne, otvorene a bez pretvárky a prikrášlení. Aj preto v spolupráci s neziskovou organizáciou Nevypusť duši organizujeme už druhý ročník úspešného podujatia BEZ FILTRA. 

Hovorme o duševnom zdraví

Príďte si vypočuť päť silných live-talkov mladých ľudí, ktorí budú hovoriť o svojej ceste k akceptácii seba, nájdení bezpečia vo vzťahoch, o živote s duševným ochorením, ale aj o nádeji v uzdravenie. Rečníkov a rečníčky predstavíme čoskoro. Celým podujatím vás prevedie moderátorka Becca. 

Event je otvorený každému mladému človeku, ktorý sa zamýšľa nad otázkami duševného zdravia a zaujímajú ho nové pohľady na témy vzťahov, sociálnych sietí, sebaprijatia, fitness komunity, klimatickej zmeny či porúch príjmu potravy. Na evente sú vítaní aj ich rodinní príslušníci či dospelí, ktorí sa chcú viac priblížiť a porozumieť témam mladých ľudí.

BEZ FILTRA ZAČÍNA ZA:

  • 00Days
  • 00Hours
  • 00Minutes
  • 00Seconds

Kapacita priestorov je obmedzená. Ak si chcete byť istý, že sa na event dostanete, prosím, vyplňte formulár nižšie. Vyplňte svoje meno a priezvisko, e-mailovú adresu, na ktorej vás môžeme kontaktovať, a počet osôb, ktoré na event prihlasujete. Všetkým osobám, ktoré prihlásite, bude vstup umožnený na vaše meno, tak si, prosím, zapamätajte, kto vás hlásil 🙂 

Ak by vám niečo vošlo do programu, prosím, nezabudnite sa u nej odhlásiť. Umožníte tak iným ľuďom vypočuť si náš program.

Upozornenie: event bude nahrávaný a live-time streamovaný na sociálnych sieťach. Svojim prihlásením dávate zároveň súhlas s nahrávaním. 

Podujatie je realizované vďaka projektu podporeného programom Erasmus+ „PPPrevencia“ s číslom: 2022-3-SK02-KA210-YOU-000095111

Partneri podujatia

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top